Let's help together!

Pomagajmy razem!

myśl Lokalnie, Działaj globalnie

Fundacja św. Wawrzyńca to przystań dla wszystkich zagrożonych wykluczeniem społecznym lub marginalizowanych, w szczególności osób z niepełnosprawnością, seniorów, uchodźców i migrantów oraz mniejszości narodowych i etnicznych.

Nasze cele

Działalność na rzecz osób z niepełnosprawnością
Działalność na rzecz ochrony i promocja zdrowia
Działalność na rzecz dzieci i młodzieży i promocja edukacji
Działaność promująca turystykę
Działalność charytatywna​
Promocja kultury, sztuki ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego
Działalność na rzecz ochrony środowiska
Działalność na rzecz organizacji pozarządowych
Działalność na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym
Działalność konsultacyjno doradcza i wspierająca instytucje i organizacje

ДОПОМОГА УКРАЇНЦЯМ!

Якщо Ви приїхали у Ґоленюв та потребуєте допомоги – зверніться до реєстрації у спортивному залі, вулиця Норвіда 1 (Norwida, 1).
У реєстрації ми надамо Вам тимчасове житло, тепле харчування, місце до відпочинку та інформацію, що робити далі.

У вас є які-небудь питання?
дзвоник

Potrzebuję pomocy

Jeżeli przyjechałeś do Goleniowa i potrzebujesz pomocy zgłoś się do punktu recepcyjnego na Hali sportowej, Norwida 1.
W punkcie recepcyjnym zapewnimy Ci tymczasowe zakwaterowanie, ciepły posiłek, miejsce na odpoczynek oraz powiemy Ci co dalej zrobić

Masz pytania?
Zadzwoń do nas

Chcesz pomóc?

If you want to help?

Wesprzyj nas finansowo:​

Konto zbiórki:

Fundacja św. Wawrzyńca

Tytuł przelewu:
POMOC DLA UKRAINY

Make a donation:

Foundation’s bank account number:

SWIFT: BPKOPLPW

IBAN: PL58 1020 4812 0000 0802 0214 4566

St Lawrence Foundation

Transfer title :
Support for Ukraine

Przekaż pomoc rzeczową:

punkt zbiórki:
WITOSA 7 (GTBS)

zapotrzebowanie:

zakwaterowanie, odzież, meble, lodówki, żywność, leki, koce, materace, pościel, odzież, zabawki, kredki, sucha żywność, konserwy, leki, chemia: mydło, pasta do zębów, szczoteczki, pieluchy, power banki itp.

Material Help:

collection poit:
Witosa 7 street, 72-100 Goleniow

U may help with:

clothing, furniture, refrigerators, food, medicines, blankets, mattresses, bedding, clothes, toys, crayons, dry food, canned food, medicines, chemicals: soap, toothpaste, brushes, diapers, power banks, etc.

Masz pytania?

zadzwoń do nas​

Szansa

by żyć Normalnie

Pomagamy, aktywizujemy, wspieramy

Koncertujemy się na zadaniach z zakresu reintegracji osób niepełnosprawnych poprzez promocję zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami bez ograniczeń co do stopnia lub kodu / przyczyny niepełnosprawności.

Reagujemy

na bieżące wydarzenia na świecie i pomagamy tym, którzy naprawdę tego potrzebują.

WKRÓTCE WIĘCEJ

LOREMipsum

“LOREM”

tutaj też

free delivery with orders over £50

delivered fresh seven days a week

Malesuada fames ac turpis egestas integer eget aliquet nibh. Egestas maecenas pharetra convallis posuere morbi leo urna molestie at. Tellus rutrum tellus pellentesque eu tincidunt tortor aliquam nulla facilisi. Phasellus egestas tellus rutrum tellus pellentesque eu. Ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit duis.